Svůdkyně s modrým nebem nad hlavou přehled

Svůdkyně s modrým nebem nad hlavou
https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/458324/bmid_svudkyne-s-modrym-nebem-nad-hlavou-u9L-458324.jpeg 3 43 43

Humorný román je o hledání životních lásek, o přírodních nástrahách a mužských (ne)dokonalostech. Simona nedávno opustila přítele, protože dál nehodlala trávit čas v nebezpečně vyzdobené ložnici. Jelena se už několik let věnuje raději své úspěšné cukrárně a vyrábění dortů než zkoumání opačného pohlaví. Poslední zkušenost ji totiž málem stála život, když se miláčkovi snažila splnit náročné tužby.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Svůdkyně s modrým nebem nad hlavou. Přihlašte se a napište ho.

Majka1979
11.06.2024 5 z 5

Tak a opäť kniha z môjho obľúbeného vydavateľstva Peťunky. Nikdy ma nesklamalo toto vydavateľstvo a táto kniha je toho opäť dôkazom.
Simona a Jelena. Dve kamošky, ktoré zažívajú neskutočné veci cez víkendy v horách. Niekedy sa o ne človek bojí, no obe sú treštené, hlavne Jelena. Čo tá vyvádza a tie hlášky, niekedy som sa smiala na plné hrdlo.
Ale ide hlavne o to, ktorá z nich si nájde tú svoju pravú lásku.
Simona opustí poľovníka, s ktorým žila 2 roky, lebo pre neho je lov a veci s tým spojené na 1.mieste a ona chce niečo viac, nielen mať plný dom a aj spálňu vypchatými zvermi.
Jelena zažila sklamanie a veru ako majiteľka cukrárne sa radšej zapovedala, že nikoho nechce. A keď sa rozhodne znova dať šancu randeniu, tak je o zábavu postarané...
Parádny príbeh, mne sa páčilo asi na tejto knihe všetko. Zaujímavé dialógy, kopec srandy, alkoholu, prírody, dobrých ľudí, ožranov, no proste to, čo tam patrilo. A nevadilo mi na knihe naozaj nič. Hoci jedného chlapa by som nakopala viete kam, ale tak aj taký tam musel byť. Bez neho by to nebolo ono

Leny66
08.08.2022 2 z 5

Letní oddechové čtení.

Makaja
24.07.2020 3 z 5

I přes tu příšernou obálku a podivný název jsem se jako vandračka těšila, knížek o vandrech není zrovna moc. Jenže mě to zklamalo, vlastně nevím, jestli to mělo být humorné nebo jaké, bylo to prostě nijaké. Co mě nepřišlo reálné (z vlastní zkušenosti), že stačilo zavolat staré partě a všichni začli znovu pravidelně jezdit. A především, kniha je o dospělých třicetiletých ženách... přesto se chovají jako puberťačky, stejně tak i otcové od rodin. Přijde mi, že zřejmě autorka jen přenesla zážitky z vandrů svého mládí, ale věku hrdinek to vůbec nepřizpůsobila.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Svůdkyně s modrým nebem nad hlavou v seznamech

v dalších seznamech1x