Syndrom E přehled

Syndrom E
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/535890/bmid_syndrom-e-6613f76767b53.jpg 4 545 545

Komisař Sharko série

Psychothriller nejprodávanějšího francouzského autora krimi. I to, co nevidíte, vás může zabít! Horké léto, dovolená právě začala, dvěma francouzským policistům však běhá mráz po zádech. Poručici Henebelleové z Lille zavolá uprostřed noci jeden z jejích přátel a prosí ji o pomoc. Po zhlédnutí anonymního krátkého filmu z padesátých let oslepl. V jiné části Francie komisař Sharko z Nanterre vyšetřuje pětinásobnou sadistickou vraždu. Oba případy spojuje záhadný "syndrom E".... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: audiokniha , XYZ (ČR)

Le Syndrome E , 2010

Interpreti: Jiří Žák

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Syndrom E. Přihlašte se a napište ho.

rilajaan
22.04.2024 4 z 5

Velmi zvláštní čtení. Příběh byl určitě zajímavý, ale někdy jsem se ztrácela. Konec byl až děsivý a určitě to láká číst další pokračování.

stanislava9718
05.03.2024 2 z 5

Detektivní žánr šel prozatím kolem mě. Kniha Syndrom E s počátečním pomalým rozjezdem, nás zavedla do "vědeckého" prostředí. Francouzský komisař Sharko s Henebellovou rozplétají zdánlivě nesouvisející nálezy mrtvol, oslepnutí bývalého přítele, filmového nadšence a sběratele starých němých filmů Henebellové, které je, při vyšetřování dovedou do různých částí světa, ba i do Cizinecké legie, kdy se postupně dopátrají šokujících zjištění.

sarkaditt
06.02.2024 4 z 5

Audiokniha: Hezký namluvena audiokniha, snadno se nad příběhem udržela pozornost.
Příběh odsejpal, bavil mě. I přes to, že jsem nečetla předchozí díly, tak vše dávalo smysl.

Syndrom E - první díl nové krimi série

12.10.2016

"Během těch dvou dnů, které strávila mimo domov, kdy jedla kaši, myla se v umyvadle a spala zkroucená v křesle, si uvědomila, jak má ráda svůj prostý život s dcerami, zvyky, lmy, na které se dívala každý večer obutá do bačkor se zajíčky, které jí dala dvojčata – a její matka – k svátku. Teprve když se člověk vzdálí od těch obyčejných věcí, uvědomí si, že vlastně nejsou tak špatné."

Kniha Syndrom E v seznamech

v Právě čtených8x