Tajná kouzla skřítka Sedmikvítka přehled

Tajná kouzla skřítka Sedmikvítka
https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/499233/bmid_tajna-kouzla-skritka-sedmikvitka-5QZ-499233.jpg 4 4 4

V Chechtovském lese žije Sedmikvítek, nejoblíbenější učitel všech skřítků a víl, kteří les chrání. Tenhle skřítek je vždy samá legrace a překvapení. Nejraději vypráví příhody z mládí, kdy se mu dařilo pokazit nejedno kouzlo. Jeho nové žačky, víly Dřevulka a Mechulka, musejí zvládnout výuku čar a kouzel, aby z nich mohly být ochránkyně lesa. Čekají je nejen náročná kouzla a lektvary, ale také záludné bojovky, které prověří jejich schopnosti. Za jejich splnění se dovědí tajná kouzla, která v žádné knize nenajdete…... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Tajná kouzla skřítka Sedmikvítka. Přihlašte se a napište ho.

ladyfromskye
20.04.2024 3 z 5

Další dětská knížka, od které jsem si hodně slibovala, ale dostala jsem jen průměrné čtení. Kromě nevychytaných protimluvů (jednou je Sedmikvítek nejlepší kouzelník, podruhé pěkný matla) mi nejvíc vadilo množství chyb – třeba z hyperkorektního "přeci", navíc nadužívaného, jsem už v první kapitole dostala tik v oku. Ilustrace jsou moc hezké, ty výsledný dojem rozhodně vylepšují. Ale i tak je to pro mě málo. Bohužel.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Tajná kouzla skřítka Sedmikvítka v seznamech