Tajnosti hříšné světice přehled

Tajnosti hříšné světice
https://www.databazeknih.cz/img/books/70_/70916/tajnosti-hrisne-svetice-70916.jpg 4 2 2

Docent Berg se sblíží s krásnou studentkou Renatou, dcerou vlivného otce. A nejde jenom o sex. Ctižádostivý Berg chce využít Renatina rodiče k získání postu šéfa a jmenování profesorem, zatímco zpovykaná Renata chce s Bergovou pomocí shrábnout další prostředky na svoje la dolce vita. Jejich hra s ohněm ale skončí tragicky a Bergovi hrozí obvinění z vraždy. Ledaže by jako patolog věděl, co si počít s mrtvým tělem… Jak se krok za krokem rozplétá předivo Renatiných „tajností“, vyplouvají na povrch neuvěřitelné věci. A finále celé story doslova bere dech…... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Tajnosti hříšné světice. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (2)

Milada3
07.11.2016

Zajimave, ze se tato kniha prilis nikomu nelibi, mne se libila moc, hezky se to cetlo, napinave, prekvapivy konec. Ctu i dalsi od toho spisovatele!

MagdaS
11.09.2014 3 z 5

Prostě detektivka. Ale zajímavý pohled ze tří stran. První kniha, kterou jsem četla od tohoto autora a půjčuji si další.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Tajnosti hříšné světice v seznamech