Tajný deník - Otevřená zpověď luxusní prostitutky přehled

Tajný deník - Otevřená zpověď luxusní prostitutky https://www.databazeknih.cz/img/books/60_/60951/bmid_tajny-denik-otevrena-zpoved-luxusni-ZSo-60951.jpg 3 233 233

Životní příběh prostitutky, která přes všechny rány osudu zůstala silnou, vyrovnanou a hrdou ženou. Její nelehký osud, vyprávěný s nadhledem a ironií, sleduje čtenář ve dvou rovinách – pasáže o dětství, dospívání a začátcích její netradiční kariéry se prolínají s deníkovými zápisky ze současnosti, kde otevřeně, přesto decentně popisuje svůj běžný den nejen jako prostitutka a majitelka privátu, ale také jako přítelkyně, matka a žena.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Tajný deník - Otevřená zpověď luxusní prostitutky. Přihlašte se a napište ho.

Bytost na cestě
12.09.2021 2 z 5

Začátek mě chytl, ale pak jsem se do čtení nutila a knihu jsem nedočetla (a ani mě to obsedantně netrápí, jako u jiných knih).

Kskaja
09.09.2021 2 z 5

První pulka me vcelku bavila, ale druhou uz jsem nedocetla..luxusní prostitutku si představuji jinak.

lenka6751
07.04.2021 5 z 5

Mne se kniha líbila, je to sice o ženě z nižších vrstev a je pozvat že v dětství ji nebyla poskytnuta dostatečná láska rodiny , ale svůj život popisuje velmi hezky a bez vulgarit.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Tajný deník - Otevřená zpověď luxusní prostitutky v seznamech

v Právě čtených11x