Tak akorát čas jít domů přehled

Tak akorát čas jít domů
https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/510858/mid_tak-akorat-cas-jit-domu-2pl-510858.jpg 4 2 2

TAK AKORÁT ČAS JÍT DOMŮ je sbírka básnických textů, které vznikaly převážně mezi lety 2020 - 2022, z velké části v době koronavirové karantény. Odráží zejména autorovy cokdybystické strachy, krize sentimentu, příběhy lidí, jež se dost možná nestaly (ale mohly by!) a především návraty domů, ať už to slovo znamená cokoliv.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Tak akorát čas jít domů. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (1)

Misty-K
05.05.2024 5 z 5

Po dvou měsících, co jsem na Instagramu objevila tvorbu Xerodotha Sigmia, nastal tak akorát čas si ji pořídit v knižní podobě. Čekala jsem, že budu nadšená. Dostala jsem, co jsem čekala.

Melancholie, osamělost, zamýšlení se nad uměním a moderní dobou, divné obrazy, překvapivé pointy, Praha. Pokud vás cokoli z toho v poezii zajímá, tady nešlápnete vedle.

A jestli vás Tak akorát čas jít domů zklame, můžete ho aspoň zkritizovat tady na Databázi knih a trochu tak autora propagovat, aby se dostal k více divným lidem, jako jsem já.

"Tak pojď
přichází bod zlomu
Kolik je hodin?
Je čas
Tak akorát čas
jít domů"

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Tak akorát čas jít domů v seznamech

Xerodoth Sigmius
česká, 1995
2023  80%Tak akorát čas jít domů
2023  0%Lidi, nebuďte kreténi!
Skrýt reklamy