Taková normální rodinka přehled

Taková normální rodinka https://www.databazeknih.cz/img/books/73_/7310/bmid_takova-normalni-rodinka-RXw-7310.jpg 5 259 259

Taková normální rodinka série

Navzdory názvu nejsou Hanákovi tak docela normální. Babička píše detektivky, které jí nikdo nikdy nevydal, její dcera Cilka má zase ve zvyku se zčistajasna vprostřed věty rozezpívat, její manžel Oldřich se nevěnuje ničemu jinému než svým želvičkám, myšičkám a jiným zvířatům. Starší dcera Pavla všude možně cvičí jógu a se stoickým klidem snáší četná darebáctví svých dvojčat, kterým nikdo neřekne jinak než Raubíři, a tiché podivínství svého manžela Petra, který jen jí, spí a čte noviny. A do této rodiny se chystá její mladší sestra Kateřina uvést svého plachého nastávajícího Zdeňka. Samozřejmě se obává, že Zdeněk se drobných výstředností jejích blízkých zalekne natolik, že od ní uteče, a celou rodinu tedy přesvědčí, aby předstírala starosvětsky spořádaný život...... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Taková normální rodinka. Přihlašte se a napište ho.

Bája89
03.05.2024 4 z 5

Nostalgie. Dětství. Nedělní snídaně. To je taková normální rodinka. Shledání se starými známými. Návrat domů.

INCOGNITOREADER
15.01.2024 4 z 5

Kdo by neznal veleúspěšný seriál. Pokud se vám seriál libí tak se vám bude líbit i kniha. Ona vlastně nenabízí vůbec nic jiného. Je to prakticky to stejné jen k nižní podobě. Já jsem poslouchal jako audio verzi načtenou skvěle Terezou Bebarovou. A proč dávám 4*? Protože seriál je ještě o třídu lepší!

Ruxandra
13.09.2023 5 z 5

Knihu mám v knihovně již dlouho, ale než jsem ji stihla přečíst, dostala se ke mně audiokniha, úžasně načtená paní Bebarovou. Krásné, milé a vtipné povídání, které mohu doporučit každému, bavila jsem se celou knihu :)

Knižní novinky (29.1. - 11.2.)

29.01.2018

Kniha Taková normální rodinka v seznamech

v Právě čtených5x
v dalších seznamech4x