Taťka je zase opilej přehled

Taťka je zase opilej
https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/14233/bmid_tatka-je-zase-opilej-66422f2032d4e.png 4 7 7

Částečně autobiografický román popisuje krátký, ale důležitý životní úsek mladého muže - spisovatele v dnešním Slovinsku. Čatko, hlavní hrdina románu, je spisovatel-básník. Psaní mu ale nejde kdovíjak od ruky, a tak se příležitostně živí jako vymahač dluhů. Svůj volný čas, který by měl věnovat rodině, tráví po hospodách s přáteli. Popíjí, fetuje, nebo balí holky. Čatka nezlomí milostné hry, nezahubí ho společnost, ve které se nachází, ani ho nezdrtí démon psaní. Prostě se zapletl s mafií a ta si žádá daň. A tak musí milý Čatko utíkat pryč.... celý text

Literatura naučná Biografie a memoáry
Vydáno: , Větrné mlýny

Ata je spet pijan, 2002

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Taťka je zase opilej. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (1)

Majto
24.06.2024 4 z 5

Zoberte hociktorú knihu Charlesa Bukowského a umiestnite jej dej na Balkán a primiešajte do toho riadnu dávku čierneho humoru a brutality Pulp Fiction a výsledok držíte v rukách v podobe tejto knihy, pri čítaní ktorej sa zabávate, pretože obe hlavné ingrediencie vám chutia. Ak nie, táto kniha nebola písaná pre vás.
S istými drobnými výhradami som si ju užil.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Taťka je zase opilej v seznamech

Dušan Čater
slovinská, 1968