Taylor Swift: Kompletní příběh přehled

Taylor Swift: Kompletní příběh
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/539711/bmid_taylor-swift-kompletni-pribeh.jpg 4 1 1

Příběh talentu a dřiny. Zažijte kompletní příběh Taylor Swift, největší hudební superhvězdy! Projděte s ní její život od rodinné kolébky, přes první úspěchy, žánrové proměny, až po úplný vrchol v podobě žhavého megaturné Eras. Tahle americká popová zpěvačka a písničkářka si podmanila celý svět, koncertuje, skládá a sbírá i hudební ceny – a zpravidla z takových slavnostních večerů odchází s plnou náručí. Jen Ceny MTV jí už čtyřikrát vynesly ocenění v kategorii Video roku, naposledy za klip k písni Anti-Hero. Znovu nahrává svůj starší hudební materiál, aby si nad ním udržela plnou kontrolu, což je odvážným průlomem v hudební branži, který nemá obdoby. S nadhledem čelí spekulacím fanoušků i médií o tom, s kým se právě vídá, a s kým už ne. Její turné Eras strhalo všechny myslitelné rekordy. Fanoušci, kteří si říkají swifties, neváhají létat na koncerty své hrdinky přes půl planety, a mnozí si dopřávají neopakovatelnou atmosféru jejích vystoupení znovu a znovu. Zveme vás poznat všechny tvůrčí éry Taylor Swift v této informacemi i jedinečnými fotografiemi nabité knížce: Pronikněte do tajů skládání písní, zjistěte více o vzniku zpěvaččiných nejslavnějších videoklipů i o jejích filmařských ambicích před i za kamerou, a díky exkluzivnímu rozhovoru se s Taylor potkejte doslova osobně!... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Taylor Swift: Kompletní příběh. Přihlašte se a napište ho.

dawson321
19.06.2024 4 z 5

Neautorizovaný příběh Taylor Swift - v tomto bookazinu je jeden velký rozhovor s Taylor, průřez jejími videoklipy, rozhovory se "swifties" (jak se nazývají její fanoušci), vyjádření jejích kamarádů z řad celebrit či představení její rodiny. Taylor mám rád a tato kniha mi umožnila se o zpěvačce dozvědět víc, ale skalní fanoušci se asi nic moc nového nedozví.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Taylor Swift: Kompletní příběh v seznamech

v Právě čtených1x