Tažení divočinou přehled

Tažení divočinou
https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/45587/tazeni-divocinou-45587.jpg 4 12 12

Dva američtí kovbojové se zúčastní nebezpečné výpravy s dobytkem napříč Austrálii. Tři tisíce mil dlouhé tažení pronásledované zloději dobytka, záplavami, prašnými bouřemi a pro kovboje novými a neznámými nebezpečími, jako jsou krokodýlové a nepřátelští kanibalští domorodci. Pro oba kovboje tato výprava znamená novou životní zkušenost.... celý text

Literatura světová Dobrodružné
Vydáno: , Oddych

Wilderness Trek, 1944

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Tažení divočinou. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (2)

witko
06.03.2018 4 z 5

Celkem poutavý westernový příběh z Austrálie.

Francoa
30.11.-0001 5 z 5

Velmi zajímavý western se odehrává v divočině Austrálie.Dva američtí kovbojové Sterling Hazelton a Red Krehl se nechají najmout na hnaní dobytka přes Austrálii.Sedm až
osm tisíc kusů,tři tisíce mil přes Pustiny.Tvrdá práce nejen pro příležitostní,ale i
zkušené honáky.Nádherná,neznámá příroda,zvěř,řeky plné krokodýlů,to vše je náročné i pro americké kovboje odchované Chisholmskou cestou.Kniha poprvé vyšla ve válečných
letech(1944),kdy byl nedostatek papíru a byla notně redakčně krácena.V roce 2000
vyšel původní rukopis pod názvem The Great Trek,místo válečných 240 stránek nové
vydání má 792 stran.Je to nejrozsáhlejší Greyovo dílo.Stálo by určitě za přeložení!

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Tažení divočinou v seznamech