Temné piesky přehled

Temné piesky
https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/500231/bmid_temne-piesky-H9Z-500231.jpg 4 2083 2083

Kate Marshallová série

Jedného sériového vraha už chytila. Podarí sa jej chytiť aj druhého? Hmlový fantóm, ktorý vraždí ľudí, je vraj len miestny mýtus. Jedno dievča sa však presvedčí o opaku. Profesorku kriminológie Kate Marshallovú čaká počas potápačskej výpravy so synom šokujúci objav: v hlbinách priehrady Temné piesky nájdu zachytenú mŕtvolu mladého chlapca. Polícia príliš rýchlo usúdi, že sa utopil bez cudzieho zavinenia. Kate má iný názor a sleduje stopy, ktoré ju zavedú k zlovestnému odhaleniu. Je to ďalšie v rade záhadných úmrtí a zmiznutí, ktoré súvisia s okolitými slatinami a s mýtickým fantómom, čo vraj striehne v hustej hmle. Keď zmizne profesorka, ktorá skúma pôvod miestnych legiend, Kate a jej spolupracovník Tristan Harper musia bleskovo konať. Záhadný sériový vrah, po ktorom Kate a Tristan pátrajú, však nie je jediný, kto má pred nimi náskok. Aj niekomu ďalšiemu veľmi záleží na tom, aby sa tajomstvá Temných pieskov nikdy nevynorili z hlbín zabudnutia.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Lindeni

Shadow Sands, 2020

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Temné piesky. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (490)

alnovka82
08.10.2024 4 z 5

Kniha je jako vždy čtivá - jak už jsem si u RB zvykla. Příběh byl za mě o kousek slabší, než první díl.
Úplně mi ta zápletka nesedla, na konci jsem zjistila, že mě to rozuzlení zas tak moc nezajímá. Za to se mi líbil vývoj osudu Kate, jejího syna i Tristana. Kniha za přečtení určitě stojí.

lacinq
21.09.2024 3 z 5

Půjdu proti proudu, ale mně tahle knížka přišla jak kompilace několika detektivek, z každé nějaký motiv, ale dohromady to nějak moc neladilo.

kniznisvetsjiri
09.09.2024 5 z 5

Před pár lety jsem si koupila Dívku v ledu, a od té doby se to semnou táhne. Od té doby jsem zločinožrout a miluju krimi.
A tak už to spolu pár let táhneme, přes Eriku ke Kate.
Kniha je zase úžasné napsána. S přehledem jsem se vžila do hlavních postav. Jsem tak ráda že jsem se v tomto díle dozvěděla i víc o životě Tristana. Za mě zase super kniha kterou ráda doporučím dál.

50 nejčtenějších knih roku 2021

27.12.2021

50 nejčtenějších knih letošních prázdnin

02.09.2021

10 právě čtených knih podle uživatelů (duben)

15.04.2021

Více souvisejících novinek je uloženo v archivu.

Kniha Temné piesky v seznamech

v Právě čtených29x