Jiskřivý idol přehled

Jiskřivý idol https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/516621/bmid_jiskrivy-idol-ZQg-516621.jpg 4 179 179

Temný Olymp série

V ultramoderním městě Olymp se za všechno platí. Psyché Dimitriouová věděla, že se Afroditě nakonec bude muset postavit, ale nikdy by nečekala, že půjde doslova o její srdce – ani že Afrodita nařídí svému pohlednému synovi, aby jí vlastnoručně uštědřil smrtící ránu. Erotovi nevadí prolévat krev. Matka si z něj vychovala osobní dýku v temnotě a naučila ho přijímat, že je spíš zrůdou než mužem. Když však nastane čas postarat se o poslední terč… nemůže se k tomu přinutit. Zmatený vlastní reakcí na Psychéinu nečekanou laskavost, udělá to jediné, co ho napadne, aby ji udržel v bezpečí: spojí ji se sebou tělem i duší. Psyché nečekala, že se ocitne v manželství s nejnebezpečnějším vrahem města, ale něco na Erotovi v ní probouzí žár, jaký nikdy dřív nepoznala. Hranice se zastřou a spojenectví posunou a Psyché si uvědomí, že Eros ji možná přece jen připravil o srdce… a ona si není jistá, jestli tu ztrátu přežije. Moderní převyprávění mýtu o Psyché a Erotovi, které je stejně hříšné jako sladké.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Red

Electric Idol , 2022

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Jiskřivý idol. Přihlašte se a napište ho.

Damonka18
21.05.2024 4 z 5

Knihu jsem si koupila a dlouho jsem ji nechala ležet. Byla to dobrá kniha. Mě se celkem líbila. Nevím zda si přečtu další díl protože jsem si myslela že bude o Zeusovi.

Carol1122
12.05.2024 4 z 5

Nutno poznamenat, že řeckou mytologii miluju a na tuto sérii jsem se velmi těšila. Začínám bohužel tímto dílem a ne prvním, nicméně je spousta věcí vysvětlena, takže ani není nutné znát předchozí děj. Postavy byly velmi originální, docela charakterem i sympatické, přesto jsem ve finále trochu byla zklamaná z Erota, u kterého mi chyběla víc taková dominance, mužnost, vyspělost? Oproti toku charakter Psyché byl peckový. Co už nebylo tak skvěle vymyšlené, byl samotný příběh, u kterého jsem prostě čekala více. Více šťávy, více zápletky... děj byl protkán tolika erotickými scénami, že se v tom nějaký děj docela utopil, což byla škoda. Nu, líbilo se mi to, ale asi jsem dle hypu čekala o chlup více. Tak se těším do budoucna zpětně na první díl:)

snilek.holka
11.05.2024 4 z 5

Asi začnu tím co se mi líbilo. Psyché mi opravdu sedla a byla mi sympatičtější o to víc, že měla kypřejší tvary, což v tomhle dokonalém světě je opravdu výjimečné. A hlavně se tím nenechala příliš otrávit.Ona mi prostě sedla.
Příběh byl velmi čtivý a svižný.
A i když Erot jako takový byl skvělý, tak jsem čekala asi trochu víc od někoho, kdo je nemilosrdný zabiják. Trošku víc akce by tomu určitě prospělo.

Pasažér, Zmije a další knižní novinky (34. týden)

20.08.2023

Kniha Jiskřivý idol v seznamech

v Právě čtených8x
v dalších seznamech6x

řecká mytologie domluvené manželství fantasy řecké báje

Katee Robert
americká