Ten deň přehled

Ten deň
https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/484450/bmid_ten-den-pao-484450.jpg 3 286 286

365 dní série

Laura Bielová zažíva na Sicílii rozprávkové obdobie. Po veľkolepej svadbe s mužom, ktorý by jej zniesol aj modré z neba, sa teší z tehotenstva, honosných darov, nadpozemského luxusu, služobníctva, áut aj prímorských rezidencií. Má to však jeden háčik – všade naokolo sa hemžia gangstri a Laure ide o krk. Aby toho nebolo málo, do nebezpečenstva sa slepo rúti aj jej najlepšia priateľka Oľga. Byť manželkou najobávanejšieho sicílskeho mafiána má skrátka svoje tienisté stránky, o čom sa Laura čoskoro presvedčí na vlastnej koži.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: ekniha , Ikar (SK)

Ten dzień, 2018

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Ten deň. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (57)

Martina291086
04.09.2024

U druhého dílu jsem měla menší očekávání než u prvního dílu... A proto v podstatě žádné zklamání...

MAU256
08.04.2024 3 z 5

Je to čtivé, ale nějak mě tento díl nebavil. Lauře bych poradila, aby se probrala, protože to co předvádí... Na scénu nám přichází další mafiáni, dalších pár mrtvých, únos a ten konec? No, co k tomu dodat, jde se na další díl.

Pája699
05.04.2024 3 z 5

(SPOILER) Ten den......

Pokračování příběhu Massima a Laury.....co k tomu napsat? Tohle byla zase divočina a slušnej koktejl :-D

Vcelku se tu nic moc nedělo, jak je zvykem u trilogie......druhý díl bývá vždy „plonkový“. Máme tu svatbu, luxusní líbánky, „záhadná“ nevěra? pohledný „zahradník“ Nacho, útěk, bývalá, zhrzená přítelkyně a ještě se objeví bratrovo zlé dvojče..no sakra......pokud tohle dobře promícháte, tak vám vznikne dost pálivej guláš :-D

Občas si říkám......Massimo, takový charismatický chlap, pod palcem má celou zemi, může mít ženu na jakou si ukáže a jemu se muselo zdát zrovna o takový huse ( Lauře), že ji musí mít. Ona je vážně hrozná a facka zleva, zprava by určo občas prospěla :-D

Jestli se vám zdál konec prvního dílu napínavý, tak konec druhého dílu je přímo infarktový......ani nedýchám a jdu se pustit do závěrečného dílu!

Knižní novinky (46. týden)

14.11.2021

Knižní novinky (36. týden)

05.09.2021

Kniha Ten deň v seznamech