Tlapková patrola - Od pohádky k pohádce 2 přehled

Tlapková patrola - Od pohádky k pohádce 2
https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/490831/bmid_tlapkova-patrola-od-pohadky-k-pohad-wuR-490831.jpg 4 6 6

Tlapková patrola opět zasahuje! Vydejte se s oblíbenou partou statečných štěňat za dobrodružstvím. V této knížce si můžete přečíst, jak tlapky pomohly pilotce, které se porouchalo letadlo, jak opravily tříkolku nebo jak se jim podařilo zachránit Den kamarádů.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Tlapková patrola - Od pohádky k pohádce 2. Přihlašte se a napište ho.

muchomurka
12.06.2024 4 z 5

Bambulka Tlapky zbožňuje, a tak jsem musela pořídit nějaké čtivo. A trefila jsem se. Vůbec nevadí, že jsou to v podstatě přepsané díly seriálu. Naopak - Bambulka se chytala, bavilo ji to. Vše doplněno ilustracemi. Za nás super.

adela2316
31.01.2023 5 z 5

Když se synovi začala líbit Tlapkova patrola, knihu jsem pořídila a byl z ní nadšený. Určitě děti ocení ilustrace a jednoduché veselé příběhy.

dancadragneel
04.01.2023 5 z 5

Dcera tlapkovou patrolu miluje a tak nebylo divu, že jsme knihu zakoupili. Během dvou večerů jsme měli přečteno. Dcera byla nadšená a myslím, že ještě párkrát ji číst budeme.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Tlapková patrola - Od pohádky k pohádce 2 v seznamech

v dalších seznamech1x