Tmavozelený svět Jana Wericha přehled

Tmavozelený svět Jana Wericha
https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/181310/tmavozeleny-svet-jana-wericha-181310.gif 3 2 2

část první. Druhý svět Jana Wericha / Jožko Strnad -- část druhá. Parazit neboli veš vodní / Mikuláš Moravec -- část třetí. Vzpomínání nejvrchnějšího Bidelníka Karla Bartovského na divotvorného Jana Wericha / Karel Bartovský

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Tmavozelený svět Jana Wericha. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (2)

Venda32
16.02.2020 2 z 5

Autor věnuje půl knížky dehonestaci člověka, který psal vzpomínky na Jana Wericha. V druhé půlce knížky dělá to samé. Vzpomíná na Jana Wericha.

Ravl
04.02.2019 4 z 5

Kniha potěší každého, kdo má rád Jana Wericha, přírodu a rybaření. Prostřednictvím vzpomínek Werichova "parťáka" z ryb Jožko Strnada máme možnost poznat další z lásek tohoto jedinečného herce,klauna a člověka.
V druhé a třetí části knihy, poznáme cituji: "Parazita neboli veš vodní". Je jím jistý Miroslav Batík, autor pěti zcela smyšlených sbírek nesmyslů o rybaření s Janem Werichem, které lze s čistým svědomím zařadit do žánru sci-fi. Vrcholná ukázka toho, jak lze vydělávat na člověčinou zářící osobnosti, jakou bezesporu Jan Werich byl.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Tmavozelený svět Jana Wericha v seznamech

Jožko Strnad