Tohle lidi hodně berou přehled

Tohle lidi hodně berou https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/269650/mid_tohle-lidi-hodne-berou-9M6-269650.jpg 4 91 91

Třetí sbírka fejetonů publicisty a stand-up komika Pavla Tomeše. Je možné domluvit se s cizinci, řemeslníky, mimozemšťany, ženami, dětmi nebo s Davidem Copperfieldem? Co více ničí naše životy – alkohol, nebo lidé, kteří to s námi myslí dobře? Jak by se měly ženy chovat v extrémních situacích, například když jim do domu vnikne vraždící maniak nebo když plánují svatbu? Jak vznikl vesmír? Jak z ničeho vzniklo všechno a proč to některým ženám pořád není dost?... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Tohle lidi hodně berou. Přihlašte se a napište ho.

Richard Skolek
29.01.2024 3 z 5

Humor je výsostně subjektivní záležitost a fejeton po čertech těžký žánr, tak nebudu zlý a napíšu jen – nebylo to špatné, ale za mě to určitě mohlo být lepší.

Simstr
16.01.2024 4 z 5

Jestli znáte stand-upy pana Tomeše, některé kousky budete znát. Některé jsou vynikající, že si je čtete 2x a smějete se na celé kolo (ve vlaku dost blbý :-) ) ale jako oddychovku a pro pobavení moc doporučuji.

jaroiva
12.01.2024 4 z 5

Splnilo očekávání. Typický P. Tomeš.
Věděla jsem, do čeho jdu a nejsem zklamaná... Některé kousky jsem (ať už chtěl nebo nechtěl) musela přečíst manželovi nahlas.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Tohle lidi hodně berou v seznamech

v Právě čtených3x
v dalších seznamech1x