Total Recall: Můj neuvěřitelný životní příběh přehled

Total Recall: Můj neuvěřitelný životní příběh
https://www.databazeknih.cz/img/books/54_/543252/bmid_total-recall-muj-neuveritelny-zivotni-pribeh.png 4 458 458

Biografie jednoho z nejúspěšnějších, nejoblíbenějších a nejlépe placených akčních hrdinů všech dob je upřímnou zpovědí muže, který si dokázal svým odhodláním a houževnatostí vydobýt to, o čem většina lidí pouze sní – slávu, postavení, moc. Čte Luboš Ondráček. Životní příběh chudého chlapce z malého městečka v Rakousku je plný zvratů a přivádí čtenáře do světa profesionální kulturistiky, filmu i politiky.... celý text

Literatura světová Literatura faktu Biografie a memoáry
Vydáno: audiokniha , XYZ (ČR)

Total Recall: My Unbelievably True Life Story, 2012

Interpreti: Luboš Ondráček

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Total Recall: Můj neuvěřitelný životní příběh. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (116)

morienhithwen
30.04.2024 3 z 5

Zajímavé myšlenkové cvičení, snažit se probrat všemi vrstvami a nánosy a vůbec se rozhodnout, jak moc velký manipulátor vs upřímný vypravěč Arnold je.

chovanec
27.03.2024 3 z 5

Do mého života tahle kniha přišla přesně ve chvíli, kdy jsem asi potřeboval trochu egoismu a péče sám o sebe, čehož je Arnold perfektní vzor. Zvlášť popis jeho začátků (dětství, mládí, vojna, cesta na západ) byl strhující. Cením si jeho upřímného přiznání, že používal steroidy. Zato druhá polovina knihy (o politice) je naprostý brak a žvást. Bohužel tu knihu zřejmě ani nenapsal on sám. Arnolda jsem si dříve mohl alespoň trochu vážit, ale za covidu mě naprosto zklamal, když prohlásil doslova: „Screw your freedom.“

Davidoff21
11.08.2023 3 z 5

Je to zajímavý život. V principu je motivujici jak si nastavuje cíle a jde si za tím. Když to nevyjde, nevadí, alespoň to zkusil. Jestli tohoto člověka máte rádi tak se dozvíte spoustu zajímavých věcí. Někdy se ale příběhy docela vlečou. ;-)

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Total Recall: Můj neuvěřitelný životní příběh v seznamech

v Právě čtených37x