Toulky vesmírem přehled

Toulky vesmírem
https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/187096/toulky-vesmirem-187096.jpg 5 4 4

V Toulkách se nejprve zadíváte na hvězdnou oblohu a poté se vydáte do našeho nejbližšího okolí – Sluneční soustavy. V úvodních prezentacích se seznámíte se Zemí, Měsícem, Sluncem, terestrickými i obřími planetami. Poté navštívíte hvězdná společenství a vydáte se do nejvzdálenějších hlubin Vesmíru. Jenže Toulky nejsou jen pouhou přehlídkou astronomických objektů. Pozorný posluchač a čtenář se dozví mnohé o stavebních kamenech látky, interakcích, které je pojí dohromady, o eleganci a řádu panujícím ve Vesmíru. Závěrečné kapitoly jsou věnovány životu ve Vesmíru a jedinečnosti člověka, který je schopen poznávat a postupně chápat svět kolem sebe. Z každé prezentace je znát podmanivé kouzlo, zkušenost a mistrovství autora této výjimečné publikace. Předmluvu napsal Jiří Grygar.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Toulky vesmírem. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (1)

alweg
04.11.2020 5 z 5

Jedna z nejlépe napsaných knih o vesmíru. Roztříděno dle kapitol, netřeba knihu číst postupně, ale ihned se dá pročítat daná oblast zájmu.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Toulky vesmírem v seznamech

v dalších seznamech1x