Sladká pomsta přehled

Sladká pomsta
https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/237404/mid_sladka-pomsta-ovz-237404.jpg 4 271 271

Tracy Whitneyová série

Krása, húževnatosť a šľachetná povaha ju zachránia, keď sa ocitne vo väzení, nespravodlivo odsúdená na pätnásť rokov. Tu, na samom dne spoločnosti, v psychicky i fyzicky ubíjajúcom prostredí, ju pri živote drží len myšlienka, že sa pomstí tým, ktorí zahubili život jej matky a jej zmarili životné šťastie. No keď sa jej podarí priam zázrakom z väzenia uniknúť, zistí, že už nikdy nedokáže žiť tak, ako predtým. A tak sa proti svojej vôli vydáva na cestu zločinu a vrhá sa z jedného vzrušujúceho dobrodružstva do druhého.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Slovenský spisovateľ

If Tomorrow Comes , 1993

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Sladká pomsta. Přihlašte se a napište ho.

ZUZANA-123
07.06.2024 3 z 5

Začátek naivní pak drsný nakonec trochu bláznivý.Je znát,že autor byl tvorbou zamĕřen na divadelní hry.

Jana-Marie
01.04.2023 3 z 5

Kniha nebyla špatná - zase jiné téma, na odreagování dobré. Nebyla to ale bohužel ani žádná pecka, od které bych se nemohla odtrhnout.

ErikaKej
04.01.2022 5 z 5

Kéď som bola malá v telke bežala Sladká pomsta a tajne sme to cez dvere sledovali. Neskôr som zistila že námet napísal Sidney Sheldon. Je to moja srdcovka.Film i kniha. Obe doporučujem ako krásnu oddychovku.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Sladká pomsta v seznamech

v Právě čtených2x