Traja mušketieri v Afrike přehled

Traja mušketieri v Afrike
https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/135261/mid_traja-musketieri-v-afrike-M0q-135261.png 4 18 18

Popis knihy zde zatím bohužel není...

Literatura světová Dobrodružné Humor
Vydáno: , Smena

A három testör Afrikában , 1940

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Traja mušketieri v Afrike. Přihlašte se a napište ho.

legionnaire
21.02.2021 5 z 5

Velmi vtipně psaná kniha z prostředí cizinecké legie

Magrata15
11.08.2019 5 z 5

Tři legionáři, vlastně dva legionáři a jeden civilista Cvalda Hopkins používající falešnou identitu Thorze, se náhodně dostanou k dopisu zoufalé dívky, která hledá v legiích svého bratra. I když jindy dělají spíš potíže, kradou, perou se a podvádějí, tentokrát se rozhodnou být gentlemany a dívce pomoci. Vydávají se tedy křížem krážem přes poušť a zažívají podivuhodná, ale vtipně vylíčená dobrodružství. Na cestách jim pomáhá Velký Levin, slavná to osobnost, o které nikdo neví, proč je slavný a Turecký sultán, u kterého nikdy není jasné, na čí straně vlastně je.

Moc jsem se u čtení této knihy pobavila

jackiebobcek
25.10.2016 5 z 5

Len zriedka je pokračovanie prvej knihy lepšie, ale v tomto prípade to platí. Pokračovanie knihy "Prekliate pobrežie" hýri vtipom, exotikou, tajomstvom a dobrodružstvom. Sú tu sympatickí hrdinovia a krásná mladá žena v ťažkostiach. A Turecký Sultán sa tu prekonáva vo vynaliezavosti.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Traja mušketieri v Afrike v seznamech