Tráva přehled

Tráva
https://www.databazeknih.cz/img/books/54_/540341/bmid_trava.jpg 4 90 90

Svého bývalého manžela Sheila už nikdy nechtěla vidět, takže ji nemile překvapilo, když se zřítil s letadlem do močálů na jihu Georgie a musela ho jít identifikovat. Ještě více ji překvapilo, co si s sebou přivezla z márnice. Anya Martin přispěla povídkami do mnoha zahraničních antologií a Tráva se pak stala její první samostatnou publikací. Čeká vás skutečně zvláštní příběh o prapodivné bažinné lásce, ztrátě, sexu a smrti.... celý text

Literatura světová Horory Erotika
Vydáno: audiokniha , Medusa

Grass, 2016

Interpreti: Marie-Luisa Purkrábková

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Tráva. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (34)

robin9739
06.08.2024 3 z 5

“Tráva nabízí unikátní zážitek, který může být pro některé čtenáře přitažlivý, zatímco pro mě osobně je spíše příliš odvážný až divný. Příběh má zajímavý potenciál, který by se dal pomaleji a více dopodrobna rozvíjet a budovat temnější a psychicky náročnější atmosféru. Samozřejmě pokud hledáte něco, co se odváží překročit hranice tradičního hororu a zkoumá temné stránky lidské psychiky s nádechem velmi zvláštní erotiky, mohla by být “Tráva pro vás zajímavým počtením.

Ahinka
01.08.2024 4 z 5

Pořád se nemůžu rozhodnout jestli se mi to vlastně líbilo nebo ne. Hodně zvláštní příběh, ale zaujal to je pravda. Taková bizarní láska z bažin. Čím víc nad tím přemýšlím, tím víc se přikláním ke kladnějšímu hodnocení.

LiliDarknight
09.07.2024 4 z 5

Prekvapivo výborná divnochuťovka. Bavila ma najmä psychologizácia a hlavne všetky tie zaujímavé presahy.

Knižní novinky (45. týden)

07.11.2021

Kniha Tráva v seznamech