Triumf ženy v SSSR přehled

nehodnoceno
Triumf ženy v SSSR
https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/439234/bmid_triumf-zeny-v-sssr-jY2-439234.jpg 0 0 0

Dvě desítky životopisů sovět. žen, které dosáhly význačného postavení v hospodářském, politickém či kulturním životě Sovět. svazu. "Setkáme se zde s budovatelkami národního hospodářství, vynikajícími odbornicemi v těžkém i lehkém průmyslu, zemědělství, s průkopnicemi pokrokové vědy, s politickými a veřejnými pracovnicemi, učitelkami, soudkyněmi, úřednicemi, sportovkyněmi i umělkyněmi. Poznáme obdivuhodný růst sovětského člověka, jeho vřelý poměr k práci a životu, poznáme vysoké mravní hodnoty, jež sovětská vláda vychovala v ženách."... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Triumf ženy v SSSR. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (1)

sebesta
14.09.2024 4 z 5

Sovětské ženy postavily na Urale tak obrovskou továrnu na výrobu bagrů, že sovětští, natož pak zahraniční architekti strnuli v němém úžasu. Pak další sovětské ženy uvnitř továrny smontovaly tak veliký bagr, že část továrny musely zase zbořit, aby ten bagr dostaly ven.
Kniha je plná takových poutavých příběhů. Hvězda dolů za to, že autoři to asi mysleli vážně.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Triumf ženy v SSSR v seznamech