Trosečníci lodi Jonathan přehled

Trosečníci lodi Jonathan
https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/119193/trosecnici-lodi-jonathan-119193.jpg 4 36 36

Příběh trosečníků, kteří ztroskotali a jejich další osudy.

Literatura světová Dobrodružné
Vydáno: , Návrat

Les naufragés du Jonathan , 1909

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Trosečníci lodi Jonathan. Přihlašte se a napište ho.

Luigi1
31.08.2022 5 z 5

Velká bouře zmítala lodí Jonathan sem a tam.Stěžně praskaly.Plachty odlétaly do moře.Z lodi se se stal neovladatelný vrak.Tento vrak narazil na skalisko a námořníci byli po tuto dobu zachráněni.Postupně na tomto ostrově začali budovat svoji budoucnost,které se ze začátku dařilo až moc dobře po tu dobu než se na ostrově našlo zlato.To byla zkáza která ostrov díky přistěhovatelcům a různým individualitám vedl ke krachu nejen zemědělství.Nebylo co co jíst.Množily se loupeže a vraždy.Tak musel Kaw-djer sáhnout k drastickým opatřením.Musel použít zbraně aby nastolil opět pořádek.

robert0062
14.03.2021 5 z 5

Kniha mne oslovila a zejména úvahy se kterými se potýká hlavní hrdina týkajíc se lidské povahy a řešení těchto situací v otázce soužití . Tyto otázky jsou pořád aktuální a čtení tudíž velmi chytlavé. Rád bych si s
Kaw-djerem pohovořil.:)

bruntal
05.01.2018 3 z 5

Ne zcela typická Verneovka. V této knize, ačkoliv ji nechybí některé charakteristicky Verneovy prvky, je kladen důraz na sociologický až politický kontext.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Trosečníci lodi Jonathan v seznamech

v dalších seznamech1x