Trpké povídky přehled

Trpké povídky
https://www.databazeknih.cz/img/books/54_/547859/bmid_trpke-povidky.jpg 4 21 21

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Trpké povídky. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (4)

AndrewTheJUA
29.07.2024 5 z 5

Čtvrtá knížka, kterou jsem od Vaška Koubka četl a musím podotknout, že Trpké povídky se mu opravdu povedly. Všechny povídky jsou krátké, úderné a velmi často vtipné. A musím říct, že čím déle Vaška Koubka čtu a poslouchám, tak tím víc mám jeho tvorbu radši. Specifické autorské čtení těchto povídek je pak dotahuje k úplně dokonalosti. Jediné, co mi úplně nesedlo, byly povídky z lodi, ale tato pasáž v knize nezaujímá nijak markantní část. Vřele doporučuji!

laepus
30.12.2017 4 z 5

Přečteno už podruhé, některé povídky dokonce tak podvacáté - jsou tak krásně vypointované, že už je delší dobu (bez svolení autora) používám v hodinách češtiny - děcka je milují. Zvlášť proutkaře osahávajícího ženu, kocoura s křupnutým hrudníčkem nebo Bédu s krabicí kondomů. Mnoho z povídek možná budete znát i z youtube či živých koncertů (slyšet Raut naživo je jeden z vrcholných zážitků všech koncertu, na kterých jsem byl). Ať žije Koubek!

fruitbueno
13.07.2014 3 z 5

Kraťoučké povídky "ze života". Sympatické, ale trochu jako Paralen - neuškodí, nenadchne...

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Trpké povídky v seznamech

v Právě čtených1x