Tvořivá knížka o přírodě přehled

Tvořivá knížka o přírodě
https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/405957/bmid_tvoriva-knizka-o-prirode-k8I-405957.jpg 5 3 3

Nechejte děti dívat se na přírodu jinýma očima! Každý z nás si pamatuje, s jakým okouzlením sbíral mušle na pláži, žasl nad barvami podzimního listí, obdivoval let motýla a radoval se z objevu záhadné houby. Ale jaký živočich mušli vytvořil a žil v ní? Proč se listí na podzim zbarvuje, jak se zrodil motýl a jaká tajemství ukrývá svět hub? V této ilustrované knize pro mladší školáky, pojaté spíše jako kreativní pracovní sešit, jsou odpovědi podány hravě a nápaditě. Čtenář je získává aktivně – vybarvováním, luštěním hádanek a plněním zábavných úkolů. Kniha se vymyká běžným encyklopediím o přírodě – je originální obsahem, pojetím i výtvarnou podobou.... celý text

Příroda, zvířata Pro děti a mládež
Vydáno: , Pikola

Natuur doe-boek

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Tvořivá knížka o přírodě. Přihlašte se a napište ho.

ddkk
07.02.2022 5 z 5

Tak tohle se povedlo! Krásná kniha s fakt nádhernými ilustracemi, spousta informací o přírodě, úkoly, doplňování, dokreslování a hádanky, které mají upevňovat nové znalosti. Knížku jsem pořídila našemu prvňáčkovi za jeho úplně první (a skvostné!) vysvědčení.

U nás má knížka plný počet a můžeme jen doporučit.

TerJac
10.02.2021 5 z 5

Moc pěkně provedená kniha. Úžasné ilustrace, doslova jako živé. Úkoly či hádanky moc povedené. Moc se mi líbí i možnost vymalovat si nabízené strany, až je mi trochu líto, že je kniha v pevné vazbě a já do ní čmárám. Možná mohly být tyto věci jako příloha, ale to je věc názoru :)

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Tvořivá knížka o přírodě v seznamech

v dalších seznamech1x

Autoři knihy