Účastníci zájezdu přehled

Účastníci zájezdu
https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/457455/mid_ucastnici-zajezdu-Q4n-457455.jpg 4 1435 1435

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Účastníci zájezdu. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (185)

JointlieKat94
17.09.2024 2 z 5

Nejdřív jsem si rozečetla knihu Román pro muže, jehož filmovou adaptaci.. no.. zrovna nemusim, a jelikož kniha prostě nezaujala, otevřela jsem tuto, protože film Účastníci zájezdu mám vcelku ráda, tak jsem nečekala nějaké zklamání.

Ale ono přišlo. A společně s ním cca 480 (ekniha) stran plných.. asi utrpení? Né, tohle mě opravdu netěšilo číst. Žádná z postav mi nebyla sympatická (asi spíš ne), příběh jako "jedu na dovču busem, napíšu o tom knihu" taky úplně nijaký.. jenom cesta autobusem zabrala polovinu knihy! Jako opravdu?

No, tohle znovu asi číst nebudu, vlastně jsem s tím ztratila už tak spoustu času (naštěstí jsem to četla v mezičase v práci, ale i tak, asi 14 dní!), příště si opravdu vystačím s o mnoho lepším filmem.

Tana_Larinova
07.05.2024 4 z 5

Nejdříve jsem viděla film a pak až četla knížku. Když jsem si zvykla na autorův styl psaní (po pár kapitolách), tak se mi kniha četla dobře, líbila se mi, ale film dle mého názoru byl o trošku lepší. Nicméně četbu téhle knihy nepovažuji za ztrátu času.

klaraj093
30.04.2024 3 z 5

Zpočátku mi to přišlo dost zmatené, jinak řešené postavy než ve filmu který jsem viděla už dříve.
Film mi přišel v tomto případě ale lepší. Postrádala jsem v knize více humoru.

Knižní novinky (21. týden)

19.05.2019

1 000 eknih zdarma ke stažení (4. díl)

30.04.2019

Kniha Účastníci zájezdu v seznamech