Ukradený polibek přehled

Ukradený polibek
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/539244/bmid_ukradeny-polibek.jpg 4 889 889

Jeden polibek. Dva muži. Tři vzájemně propletené životy. Říká se, že první polibek byste si měli zasloužit. Ten můj mi pod černou oblohou Chicaga ukradl ďábel v maškarní masce. Říká se, že svatební sliby jsou svaté. Svůj jsem porušila, než jsme vyšli z kostela. Říká se, že vám srdce bije jen pro jediného, toho pravého. Moje se rozervalo vedví a krvácelo pro dva muže, kteří o něj bojovali až do hořkého konce. Byla jsem zaslíbena Angelu Bandinimu, dědici jedné z nejmocnějších rodin chicagské mafie. Provdala jsem se však za senátora Wolfa Keatona, který mě získal jako výkupné za otcovy hříchy. A teď se musím rozhodnout, který z těch dvou mužů bude mým osudem.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

The Kiss Thief, 2019

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Ukradený polibek. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (177)

petraj30
05.08.2024 3 z 5

Začátek knihy mě velmi mile překvapil, pak to šlo trochu z kopce a na konci jsem jen protáčela panenky.
Franceska se mi na začátku celkem líbila. Wolfa jsem hned nesoudila, protože jsem věděla, že ještě řekne proč se tak chová. Děj bohužel začal pokulhávat a nic moc se nedělo, bylo to pořád dokola jako na houpačce. Na konci Franceska udělala takovou pitomost, že mi to celé otrávila a úplně jsem na ni změnila názor. A jako vždycky bolestně prodlužovaný konec.
Nebylo to úplně špatné čtení z mafiánského prostředí, ale čekala bych víc akce a vyřizování účtů.

StihOMam
13.07.2024 3 z 5

Má to šťávu, šmrnc, věrohodné dialogy, vyváženou míru sexuálních interakcí a překvapivě dobrou formu i jazyk. Bavila jsem se.
Nadech mafianskeho prostredi je tedy místy oproti skutečnosti mírnější, az bych rekla vlidny a optimisticky ladeny, ale budme uprimni, v romantickem romanu asi realie z daneho oboru necekame, ze?

Pája699
08.07.2024 3 z 5

Tak z této knihy mám smíšené pocity.
Když jsem začala knihu číst, tak mi to připadalo jako pohádka s nádechem mafiánského prostředí.

Franceska má domluvený sňatek s Angelem. Je to kamarád z dětství, do kterého je zamilovaná již dlouho. Kartami osudu zamíchá senátor Keaton…..

Já vám nevím, já jim to nějak nevěřila. Neříkám, že příběh je to špatný, ale tak nějak jsem měla problém si je zamilovat a prožívat ten příběh s nimi. Základní linka dobrá, ale působilo to na mě překombinovaně.

Epilog se mi líbil, je v něm i dost odpovědí na otázky, které vás napadnou během čtení.

Za mě takový průměr. Autorka má lepší knihy.

10 nejprodávanějších eknih (květen)

11.06.2020

Knižní novinky (18. týden)

26.04.2020

Kniha Ukradený polibek v seznamech