Ukradený příběh přehled

Ukradený příběh
https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/473630/bmid_ukradeny-pribeh-e9p-473630.jpeg 3 56 56

Vanesse je něco přes třicet a ocitla se sama se dvěma syny, hypotékou a dírou v srdci tam, kde býval její muž, kterého jí odloudila psycholožka Natalie z manželské poradny. A tak se rozhodne splnit si svůj dávný sen a napíše zamilovaný román. V nakladatelství, kde vydává knihy její oblíbená autorka, ho zamítnou. O to víc je v šoku na autogramiádě svého idolu po několika měsících. Při čtení ukázky nemůže věřit vlastním uším. Slovo od slova slyší to, co před časem sama napsala! Požádá o pomoc odborníka na autorské právo Marcuse. Když ho poprvé spatří, má pocit, že jí do života vkročil vysněný muž přímo ze stránek její knihy. Je ale Marcus opravdu to, co v životě potřebuje?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Cosmopolis

Losing the Plot , 2019

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Ukradený příběh. Přihlašte se a napište ho.

Emma27
13.11.2022 2 z 5

Od teto knihy jsem čekala asi něco více.Líbil se mi začátek akorat.

maky1702
08.03.2022 4 z 5

Děj není nijak složitý, kniha je napsaná lehce a místy je vtipná. Taková milá oddychovka, ideální třeba na dovolenou.

MonikaŠ94
18.02.2022

Příběh mě vtáhl tak, až jsem byla pohoršena nad nespravedlností. Vše je pro něco dobré.

Knižní novinky (4. týden)

24.01.2021

Kniha Ukradený příběh v seznamech