Umění sociálních médií přehled

Umění sociálních médií
https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/356390/bmid_umeni-socialnich-medii-QXS-356390.jpg 3 1 1

Snažíte se uspět na sociálních sítích, ale stále s tím bojujete? Znáte dobře Facebook a Instagram, ale co další nástroje sociálních médií? Jestliže chcete být úspěšní na trhu, tak vám k tomu v dnešní době nejvíce pomohou právě sociální média. A k tomu, abyste na sítích opravdu „váleli“ vám pomůže kniha Umění sociálních médií. Autoři Guy Kawasaki s Peg Fitzpatrickovou mají bohaté zkušenosti z firem Google, Apple, Audi či Motorola. Naučí vás jak vkládat příspěvky na sociální sítě, jak získat fanoušky pro vaši firmu či blog nebo jak socializovat akce. Zkrátka a jednoduše, jestliže chcete mít přehled o sociálních médiích a jejich možnostech a nechcete se hlásit do nějakých kurzů, tak tato kniha je pro vás to pravé ořechové. Navíc je kniha napsaná velice lidsky, takže se nemusíte bát, že byste si každé druhé slovo hledali ve slovníku. Na nic už nečekejte a zjistěte, jak funguje Google+, Friends+Me, Hootsuite, Instatag a další.... celý text

Literatura naučná PC literatura
Vydáno: , Impossible

The Art of Social Media , 2014

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Umění sociálních médií. Přihlašte se a napište ho.

VivienRavenhill
09.05.2021 3 z 5

Poměrně čtivě a srozumitelně podaný úvod do světa online marketingu. Je však nutné brát v potaz, že zrovna informace z oblasti virtuálního prostředí a sociálních médií mohou velice rychle zastarat, neboť se tyto sítě neustále mění a vyvíjí (nehledě na to, že některé ze zde zmiňovaných už ani neexistují). Přesto si myslím, že hlavní principy zůstanou dlouho neměnné, tudíž pro naprosté nováčky mi kniha připadá jako dobrý začátek. Snad jen ten místy podivný překlad mě bil do očí.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Umění sociálních médií v seznamech

sociální sítě

Autoři knihy