Uvězněná v Karibiku přehled

Uvězněná v Karibiku
https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/306706/uveznena-v-karibiku-9qk-306706.jpg 2 3 3

Emily připomínala vichřici, uragán, který všechno smete a kudy projde, už nic nevypadá stejně. To Paša, ruský miliardář žijící v Londýně, pochopil během pár minut. A teď se právě Emily rozhodla, že Paša je její nepřítel. A že pokud neudělá, co po něm chce, co jí dluží, zničí nejdůležitější obchod jeho života! Jenže Paša se nedostal tam, kde je, náhodou. A i na tu komplikaci zná řešení… A tak se uragán-Emily ocitne uvězněna na Pašově překrásném ostrově v Karibiku, kde ho nemůže ohrozit. Opravdu nemůže? Ani když přijde opravdový uragán?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Harlequin

The Russian's Ultimatum , 2015

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Uvězněná v Karibiku. Přihlašte se a napište ho.

Mesačnica
11.06.2024 3 z 5

(SPOILER) Neviem, prečo má kniha také slabé hodnotenie, keď mne sa tak veľmi páčila. Spočiatku som bola skeptická, lebo zápletka mala isté nedostatky a ešte k tomu vystupoval ako hlavný hrdina nejaký ruský magnát, a no neviem, začínam mať k väčšine ruských vecí averziu (určite tam figuruje aj útok na Ukrajinu, aj keď obyčajní Rusi za to nemôžu). Napriek počiatočným negatívnym pocitom, ma kniha nadchla a pociťovala som v nej aj určitú hĺbku, čo ma prekvapilo. Väčšinou tieto modernejšie paperbacky sú na jedno použitie, ale túto by som si možno prečítala aj neskôr.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Uvězněná v Karibiku v seznamech

v dalších seznamech1x