Už zase sloužím o Vánocích přehled

Už zase sloužím o Vánocích https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/449814/bmid_uz-zase-slouzim-o-vanocich-H52-449814.jpg 3 118 118

Blíží se Vánoce, všude voní cukroví…, avšak 1,4 milionů zaměstnanců britského státního zdravotnictví má namířeno do práce. Adam Kay znovu zalovil ve svých denících a výsledkem je humorný a někdy také srdcervoucí pohled za blyštivou oponu svátků vánočních. Kniha se nabízí také jako ideální dárek pro každého, kdo kdy vkročil do nemocnice. Už zase sloužím o Vánocích je milostný dopis všem, kteří tráví sváteční čas na frontě státního zdravotnictví, tahají kostičky Lega a dřevěné kuličky dětem z nosu a ošetřují popáleniny z prskavek, a to všechno v tom nejnádhernějším období roku – o Vánocích.... celý text

Literatura světová Fejetony, eseje
Vydáno: , Jota

Twas the Nightshift Before Christmas , 2019

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Už zase sloužím o Vánocích. Přihlašte se a napište ho.

tereza1964
19.04.2024 4 z 5

Za mě asi nejslabší kniha autora, ale stále obstojná.

Knihotyna
16.12.2023 3 z 5

Na tuto knihu jsem se moc těšila! Kdysi jsem četla knihu - Žena, která spolkla zubní kartáček a jiné bizarní případy z lékařské praxe - ta se mi velmi líbila a čekala jsem, že toto bude podobné!
Nebylo :D. Ale nelituji!
Seznamte se s Adamem, lékařem, který už po několikáté v řadě vyfasoval práci právě v době adventu a Vánoc! Díky deníkovým záznamům můžeme nahlédnout do toho, co se mu v této době v nemocnici (a ne jen tam) dělo!
Nutno podotknout, že na autorův humor je třeba si zvyknout :D, ale když si zvyknete, kniha se bude číst dobře a rychle :).
Najdeme zde pár úsměvných epizod, popis chodu nemocnice v čase Vánoc či Adamův osobní život (i když má vůbec nějaký?).
Kniha se mi líbila. Ne jen to hezké, ale i to nutné - některé věci a situace se prostě neptají, zda jsou zrovna Vánoce či ne!

Alto98
07.09.2023 4 z 5

Vtipné, ale i k zamyšlení. Deníkové záznamy, které nebyly zahrnuty do první knihy.

Knižní novinky (41. týden)

04.10.2020

Kniha Už zase sloužím o Vánocích v seznamech