V dobrém i zlém přehled

V dobrém i zlém https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/385574/bmid_v-dobrem-i-zlem-bZw-385574.jpg 4 187 187

Napínavý psychothriller plný nečekaných zvratů, který provokativně odhaluje temnou stranu manželství, mateřství a přátelství. Bezmezně milující manželka, oddaný manžel, opečovávané dítě. Američané Merry, Sam a Conor jsou perfektní rodina, žijící na perfektním místě. Merry si domácký život nemůže vynachválit – pečení, práce na zahradě, péče o malého syna. Sam začíná po odchodu z univerzity s novou kariérou filmaře. Občas se přistihnou, že sami nevěří tomu, jak šťastní jsou. Tady na švédském venkově, kde začínají žít svůj nový perfektní život. Když je v jejich švédském ráji navštíví Merryina kamarádka Frank, stane se okamžitě součástí rodiny. Sblíží se s malým Conorem. A se Samem. Frank a Merry jsou skoro jako sestry, proto Frank okamžitě odhalí věci, které ostatním unikají. Faleš a zradu, kterým se dá při pohledu na tuhle pohádkovou rodinku těžko věřit. Ale jenom Frank ví, co se tady skutečně odehrává… . Kdo je manipulátor a kdo oběť?... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Cosmopolis

You Were Made for This , 2018

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize V dobrém i zlém. Přihlašte se a napište ho.

Pavlína2019
07.12.2022 5 z 5

Nevím, jak je to možné, ale asi poslední dobou přitahuji tento typ knih - už v druhé knize samí pošahaní hnusáci, jinak to nelze nazvat, s přesvědčivě popsanými charaktery.

Fakt krize.
Smutné, depresivní, odporné povahy a osudy.

Avšak, když pominu, že mě z tohohle bolí hlava - zároveň výborné napínavé čtení.

Dobře, zvláštně napsané, text bez přímých řečí.

Krátké kapitoly a střídání postav nutí nepřestávat číst.
Jsem velice spokojená, když knihu slupnu jak malinu.

Já určitě doporučuji.

Penicuik333
05.09.2021 2 z 5

Za mě velmi příjemný výborně napínavý thriller. Napětí dokazala autorka udrzet do konce a vsechny postavy byly dobře napsané a skvěle narušené. Ideální jednohubka k moři nebo na dlouhé zimní večery.

SynD
19.08.2021 1 z 5

(SPOILER) nu, díky románu jsem si uvědomila, že si chci víc všímat, co konkrétně čtené knihy přinášejí na svět. v tomto případě to je:

- týrání a zabití malinkého dítěte
- nenávist, závist, manipulace a lži
- nefunkční rodinné, manželské a přítelské vztahy
- přetvařování se a duševní prázdnota
- sexuální zneužívání a od citů odpojený sex
- fyzické násilí jako řešení situací

jediným pozitivem bylo prostředí, v tom červeném domku ve švédské rezervaci se ale mohlo odehrávat 1000 lepších příběhů, než tahle ke zblbnutí utwistovaná deprese.

Knižní novinky (13. - 26. srpna)

13.08.2018

Kniha V dobrém i zlém v seznamech

v Právě čtených2x
v dalších seznamech3x