V oblaku dezinfekce přehled

V oblaku dezinfekce
https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/36377/bmid_v-oblaku-dezinfekce-lSX-36377.png 4 164 164

Také se bojíte navštívit lékaře? Máte strach z nemocnice? A co přísné sestřičky? Zkuste se na svět podívat očima Ivanky Deváté - zjistíte, že nic není tak černé, jak se na první pohled zdá.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize V oblaku dezinfekce. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (44)

simca9342
23.07.2023 5 z 5

Přečtená před lety.

"víkendovka"
S humorem a nadsázkou jak je už u autorky zvykem tenká kniha poskytuje dojem, že se nacházíme přímo v ordinaci lékaře, když vtipné postřehy čteme. Zejména, kdy spisovatelka radí jak se zabavit při čekání v čekárně, popisuje chování některých sester (ano, není to jen v knihách bohužel) nebo osobní zážitek, kdy si při několika hodinovém čekání na pohotovost s krvácejícím prstem připadala jako fanatický vojín oddaný Vůdci zkamenělý při heilování :)

Vendyorit
19.10.2022 1 z 5

Byla chyba, že jsem si knihu koupila bez přečtení ukázky. Devátá zde vypráví minipříběhy o svých zkušenostech se zdravotníky a také podává výčet svých všemožných nemocí. Snaha o humor je křečovitá a míjí se účinkem. Kniha tohoto tématu psaná z pohledu zdravotníka by mohla působit o mnoho lépe, ale takhle je to spíše na povídání Deváté s kamarádkami u kávy než na knižní zpracování. Pro autorčiny fanoušky může být kniha zajímavá, ale obecně nemá co nabídnout. Dvěma slovy nuda a zklamání.

Knihomolka506
12.02.2022 5 z 5

Příhody ze svého života tentokrát na lékařské a úrazové téma přináší další kniha mé oblíbené autorky.

Knižní novinky (29.1. - 11.2.)

29.01.2018

Kniha V oblaku dezinfekce v seznamech

v Právě čtených2x