V táboře pod Malinovou horou přehled

V táboře pod Malinovou horou
https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/167315/bmid_v-tabore-pod-malinovou-horou-167315.jpg 4 8 8

Napsano sice pred valkou ale uz se to nestihlo vydat, takze to vyslo az po valce. Tabor skautiku je napaden neznamym utocnikem. Ze by to byl nekdo z tabora ? A nebo nekdo mistni ? Treba skauti co tabori nedaleko ? A nebo nekdo uplne cizi ? A co kdyz se dobrodruzstv zacnou stupnovat a uz jde o zivot ?! Tato kniha je jeden z nejlepsich skautskych romanu co existuji. Mistrna, vtipna, vystizna, a dokonce ji muze cist i dospely clovek. Druha pulka obsahuje 3 vypraveni, ktera jsou misty velmi rozvlekla, coz knize trochu ubira na hodnoceni. Ale stejne : komu jeste tepe v krvi taborovy zivot se vsim vsudy, doporucuju vratit se prave timto romanem do detskych let :-)... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize V táboře pod Malinovou horou. Přihlašte se a napište ho.

Scarefish
05.03.2023 5 z 5

Knihu jsem jako dítě našla v knihovně rodičů, ve vydání z roku 1947 a jelikož mě staré knihy lákaly, přečetla jsem si ji. Pamatuju si, že se mi líbila moc, prožívala jsem s ní prima dobrodružství a napětí. Jsou staré knihy, které do sběru nepatří!

pajonek
10.08.2014

tohle sem také nepatří, napsal jiný František Lev

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha V táboře pod Malinovou horou v seznamech

skauting táboření prázdniny skauti dětské tábory letní tábory

1947  88%V táboře pod Malinovou horou
1935  89%Kamarád ze Slunečního kaňonu