V tieni havrana přehled

V tieni havrana
https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/416337/bmid_v-tieni-havrana-3gx-416337.jpg 3 2 2

Pascala vytrhne z jeho duchoprázdneho života neznáma katastrofa. Ocitá sa v postapokalyptickom svete, v ktorom na čele spoločnosti stojí hŕstka zvrátených jedincov a zdecimovaná príroda melie z posledného. V tejto bezútešnej realite však spoznáva záhadného bylinkára, ktorý ho poženie za hľadaním dávno stratených vedomostí. A na konci tejto cesty možno spozná aj samého seba.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize V tieni havrana. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (1)

whack
09.09.2020 2 z 5

Prvá polka knihy je v atmosfére postapokalyptického sci-fi, a začala dobre, ale ten pocit sa vytratil v druhej, ktorá je skôr akousi fantasy. Keby bola rozdelená na dva samostatné príbehy, bolo by to lepšie, pretože niektoré odseky na seba ani logicky nenadväzujú. Pomaly ale iste sa z nich vykľuvala gýčová náboženská agitka typu filmu The Book of Eli, a také ja vôbec nemusím. Celkovo som mal dojem, že väčšinu pasáží som už niekde videl, čítal, alebo hral. Chýbalo mi tam viac odpovedí na otázky, ktoré sa vynárali, a ostali mnohé nevysvetlené. V stave sveta, v akom sa dej odohráva, by bola nejaká poondiata náboženská kniha reálne to najposlednejšie, pre čo by ktokoľvek bol ochotný riskovať svoj život a čas.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha V tieni havrana v seznamech

Autorovy knížky

2019  50%V tieni havrana