Modrá georgína přehled

Modrá georgína
https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/148387/modra-georgina-148387.jpg 4 214 214

V zahradě série

Po tragickej smrti manžela sa Stella rozhodne začať svoj život odznova… Prvá časť trilógie Záhrada. Stella Rotchildová sa po tragickej smrti manžela rozhodne začať svoj život odznova. Ako nadanej manažérke sa jej podarí získať prácu snov v záhradníckom centre Rosalindy Harperovej. Spolu s prácou ponúka Roz Stelle a jej dvom synom aj strechu nad hlavou vo svojom krásnom rodinnom sídle. Stella je spokojná, nájde tu porozumenie a priateľstvo, spozná zaujímavého muža, no jej šťastie akoby niekomu v dome prekážalo...... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Modrá georgína. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (29)

Hradčiatko
13.08.2024 5 z 5

Bála som sa, že toho bude až moc - duch, stmelenie rodiny, láska, sťahovanie, nejaké to dieťa pletúce sa pod nohami, nová práca - že z toho autorka nedokáže vykorčuľovať do uceleného záveru (netušila som pri čítaní, že existuje pokračovanie) a dokázala! Ba dokonca s gráciou, všetkého dala vrchovatou mierou, a predsa nepresýtila, udržala správnu atmosféru pre tento typ literatúry, chválim a pokiaľ by sa ku mne dostali ďalšie časti, vydám sa do záhrady odtrhnúť aj iné kvietky.

petraj30
20.06.2023 4 z 5

Byl to moc pěkný příběh. Z počátku trochu smutný, ale život se s nikým nemazlí, a tři hlavní hrdinky jsou toho důkazem. Stella byla velká organizátorka a svým puntičkářstvím, mě trochu iritovala. Ani Logan nebyl úplně bezchybný, ale těm dvěma to zřejmě prospívá. Duchařina mi tady trochu vadila, ale hraje tu podstatnou roli a ještě si musím počkat, co z toho vyleze.
Zatím se mi to ale moc líbí, i když je to přeslazené.

Fifth Element
04.11.2022 5 z 5

Začíná to velmi dobře... :)))

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Modrá georgína v seznamech

v Právě čtených2x