Válka dinosaurů přehled

Válka dinosaurů
https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/140288/valka-dinosauru-140288.jpg 5 1 1

Před miliony let všechno živé ovládali dinosauři a jiní 'pravěcí' plazi. Tak jako dnes musela zvířata bojovat o dostatek potravy a bránit se proti dravcům. Někteří plazi se živili rostlinami, jiní lovili zvířata menší a slabší, než byli sami. Nejdravější z nich sváděli krvavé boje o své území nebo o potravu. Kdykoliv měli příležitost a střetli se tváří v tvář, šlo aspoň jednomu z nich o život. Ve Válkách dinosaurů ván. ukážeme sílu i slabost těchto podivuhodných tvorů a způsoby, jak si vedli ve vzájemných krvavých střetech. . Seznámíme vás s jednotlivými dinosaury, dozvíte se zajímavé podrobnosti o jejich zvycích a prostředí, ve kterém žili. . Můiete zhodnotit vyhlídky kaidého dinosaura v boji proti nepřátelům srovnáním jejich síly, obratnosti, rychlosti, zvláštností a jejich schopnosti zastrašovat protivníka.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Válka dinosaurů. Přihlašte se a napište ho.

Selinute
17.11.2012 5 z 5

Naprostá bomba pro nejmenší v naší rodině. Nevím proč, nechápu to. Naši staří hrdinové jako Mikeš, Runcajs, Pejsek a kočička či strašidlo Barbucha jsou úplně nezajímaví.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Válka dinosaurů v seznamech