Večeře v oblacích přehled

Večeře v oblacích
https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/204909/bmid_vecere-v-oblacich-204909.jpg 4 4 4

Rodina Drakonových série

Tvrdého byznysmena Drakona máloco vyvede z míry. Té zvláštní dívce se zvláštním jménem Gemini – Blíženec - se to povedlo. Aby se ho někdo pokoušel přesvědčit, že se má vzdát obchodu, a ještě tak výhodného obchodu, to se nestávalo. A aby se mu to skoro podařilo…? To už se rovnalo bezmála zázraku. Gemini vlastně moc nedoufala, že se jí povede toho uhrančivého řeckého playboye, kterého si okolo prstu omotala její macecha, přimět k tomu, aby napravil křivdu a vrátil jí to, co jí příslušelo. Takže když Drakon její návrh odmítne, ve skutečnosti se na něj nezlobí. Od "nezlobit se na někoho" k "toužit po někom" ale u Gemini vede krátká, velmi krátká cesta. A Drakon vzplane ještě rychleji…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Harlequin

Defying Dragon

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Večeře v oblacích. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (1)

Hradčiatko
včera 3 z 5

Beriem to v žánre Harlequin a ako takú som ju čítala, do kabelky, do metra či busu, kde proste nie je praktické nosiť nič tučné a náročné na sústredenie, keď človek furt prestupuje, alebo sa okolo neho klábosí, čiže celkovo vzaté, dala sa. Páčilo sa mi, že hlavný hrdina rešpektoval stav hlavnej hrdinky a mohla táto slaďárnička vzniknúť aj bez búrlivých sexuálnych scén, okej, trošenku dosť pritiahnuté za vlasy v morálnych hĺbkach do oboch strán spektra a tých znakov luxusu, čo sa tam blyštilo, to skoro človek na čítanie videl aj bez svetla blikajúcich neóniek mestskej integrovanej :D

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Večeře v oblacích v seznamech

v dalších seznamech1x