Vědomá prostitutka přehled

Vědomá prostitutka https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/270174/mid_vedoma-prostitutka-Zx0-270174.jpg 3 55 55

Veronica Monet se s vámi v této knize podělí o dovednosti a znalosti, které jí umožnily účtovat si za svůj čas ty nejvyšší honoráře. Naučíte se sexuální techniky, které tvoří jádro placených sexuálních služeb, stejně jako postupy a informace vedoucí ke zvýšení ženského sebevědomí, jež je pro muže tak sexuálně přitažlivé. To vše při prohlubování kontaktu s vaší intuicí a nejhlubšími pocity, které vám pomohou najít vlastní cestu k sexu. Pokud chcete být sexuálně vzrušující, budete pravděpodobně muset opustit myšlenku na nevinnost a předstíraný nezájem o sexuální záležitosti. Pro některé muže jsou ženy, které se zdají být nevinné a nezkušené, vzrušující, většinu mužů ale přitahují divoké ženy. Tuto přitažlivost znovu a znovu po celé věky potvrzuje existence profesionálních společnic a kurtizán. Dovolíte-li sama sobě svobodu sexuálního vědomí a vzrušení, to nejlepší na tom celém bude větší radost ze sexu samotného.... celý text

Literatura světová Literatura naučná Erotika
Vydáno: , Synergie

Sex Secrets of Escorts , 2005

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Vědomá prostitutka. Přihlašte se a napište ho.

urputnej.snek
21.05.2024 4 z 5

soudím, že ženy by si měly z knížky odnést zejména náhled do mužských potřeb, než konkrétní tipy a techniky :) ty koneckonců nové nejsou

aktijnov
14.03.2024 3 z 5

Autorka jen oprašuje to, co už člověk četl nebo slyšel někde jinde. Na druhou stranu - mnoho autorů, kteří by vzdávali hold nejstaršímu povolání světa, není.

Souteska
10.09.2022 4 z 5

Informativně mi kniha mnoho nového nepřinesla, kdo je vynalézavý, jistě přijde na podobné věci sám.
Hodnocení dávám hlavně za odvahu a otevřenost, s jakou paní mluví o choulostivých záležitostech. Také se mi líbilo, jakým způsobem dokázala nahlížet na své povolání prostitutky, vlastně jako na na službu se vznešeným cílem a přidanou hodnotou. Věřím, že pro mnoho klientů to mohlo být povznášející a poučné a konečně jim někdo ukázal, že milování nemusí být jen fik fik a konec:-) Zkrátka vědomá sexualita, jak se tomu říká moderně. Zájemcům o čtení z oblasti sexuality apoň k nahlédnutí jistě doporučuji.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Vědomá prostitutka v seznamech

v Právě čtených10x