Veľká kniha malého školáka přehled

Veľká kniha malého školáka
https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/388718/bmid_velka-kniha-maleho-skolaka-mxW-388718.JPG 5 15 15

Kniha, ktorá sa deťom nikdy nezunuje. Môžu v nej znova a znova listovať, dlho sa v nej prehŕňať, no aj do nej kresliť a maľovať. Deti môžu jeden po druhom riešiť v knihe uvádzané hlavolamy, hľadať cestu z bludiska, bystrým okom objaviť skryto nakreslené figúrky, zistiť rozdiely i podobnosti na obrázkoch. Kniha im pomôže spoznať stromy i kvety, listy i plody, semienka, ďalej motýle i chrobáky, pestré vtáčiky, domáce i divo žijúce zvieratá. Pomocou nej sa naučia nové piesne, hry i riekanky, ako aj rôznorodé zručnosti: poskladať, strihať a lepiť papier alebo kartón, zapínať gombíky, hrať bábkové divadlo, hru s tieňom, zhotoviť šarkana, veterník, lampáš z tekvice, ozdoby na vianočný stromček, veľkonočné vajíčka a mnohé ďalšie milé veci. Použité sú i preklady a básničky Márie Rázusovej-Martákovej, Márie Topoľskej a Jána Turana.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Veľká kniha malého školáka. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (5)

jan.para
08.04.2023 5 z 5

Čteno zamlada.

JointlieKat94
04.02.2023 5 z 5

Naprosto souhlasím s komentáři pode mnou!

Netuším už, kdy jsem knihu dostala, jestli to byly narozeniny, či Vánoce, ale strávila jsem s ní.. no, řekla bych i několik let. Vážně! Tak ráda jsem tím listovala, učila se s tím, obkreslovala si obrázky, zpívala..

Nejlepší kniha mého dětství, a i když je tedy v "hodně čteném" stavu, z domu nikdy nepůjde. :)

Péťa Z.
13.06.2022 5 z 5

V dětství pro mě byla tahle knížka jedním z nejhezčích dárků. Listovala jsem si v ní donekonečna.
V knížce jsou bezvadné úkoly k zabavení a především obsahuje půvabné ilustrace.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Veľká kniha malého školáka v seznamech