Velká kniha půstu přehled

Velká kniha půstu
https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/51460/velka-kniha-pustu-51460.jpg 4 8 8

Půst znamená mnohem více než přestat dodávat potravu svému tělu. Je to cesta komplexních zkušeností, jež vede k tělesné i duševní očistě. Dr. Ruediger Dahlke zkoumal půst z pozice svých vlastních zkušeností a ze své třicetileté praxe dietního lékaře se specializací na půst. Ucelenými pohledy, které nabízí v této knize, shrnuje všechny aspekty půstu, poskytuje nezbytné vědomosti za školní i alternativní medicíny, psychologie, filozofie, učení o archetypech a spiritualitě. Ať už zahájíš půst pod lékařským dohledem nebo tak učiníš ve vlastní režii. Tato kniha tě bude kompetentně provázet na této doopravdy nádherné a uzdravující cestě k tělesnému, duševnímu a spirituálnímu zdraví. ... celý text

Literatura naučná
Vydáno: , Fontána (Dobra & Fontána)

Große Buch vom Fasten, 2007

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Velká kniha půstu. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (1)

ZaS
16.09.2023 5 z 5

Velmi dobrý průvodce půstem. Autor podrobně popisuje všechny fáze jak z lékařského, tak i duchovního hlediska. Pokud o půstu uvažujete, rozhodně doporučuji držet se jeho rad.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Velká kniha půstu v seznamech

v Právě čtených1x
v dalších seznamech1x