Velká kniha zahradničení pro děti přehled

Velká kniha zahradničení pro děti
https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/370439/velka-kniha-zahradniceni-pro-deti-jRG-370439.jpg 5 2 2

Ideální pomocník pro malé i velké zahradníky Víte, jak správně zasadit ředkvičky? Kdy sklidit dýně a jaké při tom všem použít nářadí? Každé z ročních období zahradníkovi přináší nové výzvy. Proto je tu praktická Velká kniha zahradničení pro děti, která s pomocí hravých ilustrací Elisy Géhin představuje všechny zásadní úkoly, se kterými se v průběhu roku malí i velcí zahradníci mohou setkat. Velkoformátová kniha rozdělená na 4 části (jaro, léto, podzim, zima) učí děti, jak vypěstovat a sklidit svou první úrodu a mít z ní co největší užitek. Nabádá je ale také k tomu, aby svět odehrávající se na našich zahradách a balkonech více vnímaly a obdivovaly. Budou proto třeba pozorovat pohyb květin při měsíčku nebo se učit rozeznávat jedlé volně rostoucí květiny. Z této knihy ovšem nebudou nadšené jen děti. Nabízí totiž velké množství tipů a rad zkušených zahradníků, které mohou být užitečné i pro dospělé zahrádkáře. Věděli jste například, že nejlepším opatřením proti slimákům, je vedle květiny položit kolečko okurky?... celý text

Literatura naučná Zahrada Pro děti a mládež
Vydáno: , Práh

Le grand livre de jardinage des enfants

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Velká kniha zahradničení pro děti. Přihlašte se a napište ho.

Briv
04.10.2022 4 z 5

Původně jsem ji půjčovala v knihovně pro syna, ale nakonec u něj zvítězila jiná. Tahle knížka obsahuje rozhodně docela dost základních informací i pro dospělé, kteří právě začínají se zahradničením:). Je pěkně členěná podle ročních období a kde jsou i tipy, co kdy dělat. Jediné, co bych vytkla je nepřesnost kresby třeba u bylinek a dalších kytek, protože podle toho moc poznat nejdou a rovněž i barevné spektrum bych rozšířila. Chápu, že to byl asi záměr, ale někdy stránky působily jako jeden velký chaos.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Velká kniha zahradničení pro děti v seznamech

v dalších seznamech6x

Autoři knihy