Veľká skúška přehled

Veľká skúška
https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/490534/bmid_velka-skuska-UK0-490534.jpg 4 40 40

Dračí srdce (A. Galán) série

Kale je šikovný chalan a navyše dobrý športovec. Žije na hrade, má skvelých kamarátov, poštového holuba, brnenie pre svoj oddiel križiakov a izbu s vlastným katapultom umiestneným v okne. Ku šťastiu mu chýba jediné: drak. A práve dnes nastal deň, kedy mu pridelia vlastného draka! Navždy mu zostane, len ak s ním splní veľkú skúšku...Príbeh plný dobrodružstva, odvahy a fantázie rozvíjajú aj nádherné ilustrácie.... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , CPress

Mondragó. La gran prueba, 2012

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Veľká skúška. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (9)

Alíša236
06.10.2020 4 z 5

Četla jsem dětem 5 a 7 let a moc je to bavilo, musíme z knihovny půjčit další díl.

JankaV80
19.09.2020 5 z 5

Hodnotím s odstupem času, syn už čte 3. díl a musím uznat, že to je super série. Dej knihy je zasažen na hrad mezi draky, což je hlavně pro kluky neodolatelná záležitost. Ale abych nepředbíhala, než bude mít Kale svého draka, musí splnit zkoušku. Tak hurá do čtení, ať víme, jak to dopadne :)

š.m.i.k
20.01.2019 5 z 5

Celá série knih byla skvělá. Četla jsem dětem před spaním a byly nadšené. Moc to bavilo 8-mi letého kluka i 5-ti letou holčičku (a i mě, dospěláka) :) Rozhodně doporučuji.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Veľká skúška v seznamech

v Právě čtených1x