Veľké bitky 2. svetovej vojny - Vojenské zrážky, ktoré rozhodli o budúcnosti přehled

Veľké bitky 2. svetovej vojny - Vojenské zrážky, ktoré rozhodli o budúcnosti
https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/485728/bmid_velke-bitky-2-svetovej-vojny-vojens-5HJ-485728.jpg 4 5 5

Publikácia Veľké bitky 2. svetovej vojny v prístupnej forme predstavuje dvadsaťosem najdôležitejších bitiek 2. svetovej vojny (napríklad bitku o Britániu, operáciu Barbarossa, prepadnutie Pearl Harbor, bitku pri Alamajne, blokádu Leningradu, bitku o Monte Cassino, vylodenie v Normandii, bitku na Ivodžime), ktoré rozhodli o budúcnosti. Okrem opisu bojov kniha obsahuje aj farebné taktické mapy, ktoré umožnia získať predstavu o rozhodujúcich momentoch bitiek, a vyše 250 farebných a čiernobielych fotografií, umeleckých zobrazení vojakov, uniforiem a bojovej techniky tých čias.... celý text

Literatura faktu Válečné Historie
Vydáno: , Slovart (SK)

Great Battles of World War II Military Encounters tad Defined the Future

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Veľké bitky 2. svetovej vojny - Vojenské zrážky, ktoré rozhodli o budúcnosti. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (3)

LordByron
26.06.2024 4 z 5

Veľmi pekná knižka. Samozrejme, že nemôže byť tak podrobná ako monografie na špecificky jednu tému, ale aj tak dá veľa aj takému kto sa už do témy vyzná. Westerplatte, Narvik, konvoj PQ17 a Leningrad..
Aj teraz si ju rád čítam.

benda.mirek
07.03.2017 2 z 5

Kniha je bohužel plná chyb a nepřesností. Např. z americké letadlové lodi Wasp udělají v textu křižník, na dvou sousedních obrázcích (jedna fotografie a druhý technický obrázek) je jeden a ten samý tank, ale v popisu obrázku jsou uvedeny rozdílné názvy tanků (M3 Grant vs Matilda MK II. - a přitom na obou je ten Grant)

cepice
24.04.2013

Úžasná kniha plná historických faktů, dobových fotografíí a úžasných map. Čtivá a návyková. Vřele doporučuji.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Veľké bitky 2. svetovej vojny - Vojenské zrážky, ktoré rozhodli o budúcnosti v seznamech

v Právě čtených1x
v dalších seznamech1x