Věra, Nika a sedm babiček přehled

Věra, Nika a sedm babiček
https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/510991/bmid_vera-nika-a-sedm-babicek-Ipy-510991.jpg 4 40 40

Čtení o dvou kamarádkách - spolužačkách, které si svérázně poradily s neúplností svých rodin. Věra a Veronika jsou nejlepší kamarádky, které chodí do stejné třídy i na kroužek gymnastiky. Chtěly by být spolu i doma jako opravdové sestry. A jelikož Věra nemá maminku, a Nika zase tatínka, rozhodnou se dát své rodiče dohromady. Vyjde jim jejich plán? A jak se s celou situací vyrovnají samy holky? Bylo by přece bezva mít úplnou rodinu a sedm babiček k tomu.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Věra, Nika a sedm babiček. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (9)

Snílek1980
14.08.2024 5 z 5

Pěkná knížka pro děti, která pobavila a zahřála u srdce i mě, přestože už dávno dítětem nejsem. Určitě je to moc fajn příběh pro malé čtenáře. Vysvětlí jim i některé věci, se kterými se asi nesetkají každý den.

simca9342
01.01.2024 5 z 5

"Z pravěku"
Žít v neúplné rodině může mít dopad na dítě, protože mu může chybět druhý rodič, ale také to může být někdy zábava pokud potkáte někoho, kdo je na tom úplně stejně.
Věra a Veronika, spolužačky, každá má jednoho rodiče a rozhodnou se ty své dát dohromady. Proč má jedna rodina sedm babiček?

nicolettkaa
28.04.2022 4 z 5

Knižku jsem dostala za vysvědčení ve třetí třídě. Četla jsem ji několikrát a hlavní zápletku jsem si pamatovala do teď. Nyní jsem si jen osvěžila detaily. Pro malé slečny je to hezká pohádka.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Věra, Nika a sedm babiček v seznamech