Ozvěna krve přehled

Ozvěna krve
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/539602/bmid_ozvena-krve.jpg 5 55 55

Veranda Cruz série

1. díl

Detektiv Veranda Cruzová vede elitní protidrogový oddíl policie ve Phoenixu a má jediný, těžko splnitelný cíl: zničit nejmocnější zločinecký kartel na světě vedený Hectorem Villalobosem. Jen sama Veranda ví, že její posedlost kartelem má osobní a přísně tajný důvod – až do chvíle, kdy se její dvouletá práce v utajení zhroutí jako domeček z karet. Ona i její milovaná rodina se ocitnou v hledáčku obávaného drogového bosse Bartola a válka mezi strážci zákona a kartelem rázem získává velmi osobní příchuť. Tajná akce v poušti nabírá obrátky a Veranda s novým týmem z oddělení vražd je stále blíž. Dostat Bartola Villalobose je úkol číslo jedna, ale ani ona dosud netuší, jaké hrozivé tajemství se skrývá v minulosti… Je připravená vykoupit spravedlnost vlastním životem? Nová série od bestsellerové autorky, bývalé policistky a členky FBI Isabelly Maldonado.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Metafora

Blood's Echo, 2017

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Ozvěna krve. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (15)

ydnac
dnes 5 z 5

NA MUŠCE JI MÁ DROGOVÝ KARTEL!

Veranda Cruzová se už roky snaží dopadnout a usvědčit Bartola, který šéfuje místnímu kartelu s drogami.
Bohužel je však odhalen a zavražděn její informátor.
Navíc Verandu si vzalo na paškál vnitřní oddělení, které prošetřuje její sebeobranu.
Dočasně je převelena na jiné oddělení, aby se mohla alespoň podílet na vyšetřování vraždy.
Její nový team jsem si oblíbila :-).
Jejich špičkování a uvolněná atmosféra byla super a hlavně Verandu přijali jako sobě rovnou.
Její nový parťák Sam se také ukázal jako spolehlivý, jako někdo, kdo jí bude vždy krýt záda :-) a kdo stejně jako ona touží po spravedlnosti :-).

Veranda takový team potřebuje, protože Bartolo po ní jde.
A jen tak se nevzdá!
Tajemství, napětí, akce.
Další kniha Isabelly Maldonado mě rozhodně nadchla a těším se na další díl :-).

tami1
08.09.2024 5 z 5

Jako téměř všichni ostatní jsem měla velký problém s jménem detektiva Cruzové. Ono slovo Veranda na mě působilo vážně rušivě, takže jsem jí přejmenovala na Vandu a bylo to :o)).

Příběh se mi moc líbil a rozhodně se těším na další díly.

Jiparis
07.09.2024 4 z 5

Války mezi gangy nejsou můj šálek čaje. Spousta krve, vraždění vlastních dětí, snad jen myšlenka původu a cesty, kterou si dotyčná zvolí byly zajímavé.

Příliš pozdě, Někdo jako ty a další knižní novinky (26. týden)

23.06.2024

Kniha Ozvěna krve v seznamech

v Právě čtených7x
v dalších seznamech1x

drogy vraždy rodina policie únosy kokain drogové kartely

Isabella Maldonado
portorická, 1965