Víš, kdo se dívá? přehled

Víš, kdo se dívá?
https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/455376/bmid_vis-kdo-se-diva-aK8-455376.jpg 3 61 61

PŘEHRÁT Je noc a Andrew, manažer rezortu Chaty Shanamore, sleduje skrytou kamerou svého jediného hosta – mladou ženu. Rád se dívá do soukromí druhých. Pak ale uvidí něco, co nečekal. V záběru se objeví postava v černém, spící ženu ubodá a kameru zničí. Kdo je ten vrah? A jak věděl o kameře? PAUZA Natalie přijíždí do Shanamore. Je tma, zima a celý ten nápad jí najednou připadá uhozený. I na tom manažerovi je něco divného. Nejradši by se vrátila domů, jenže nemůže – dokud nenajde to, co hledá. PŘETOČIT NA ZAČÁTEK Napínavý příběh o vraždě zachycené skrytou kamerou. Abychom pochopili, co se stalo, musíme přetočit nahrávku a sledovat ji od začátku do konce. Do hrozného konce…... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: ekniha , Cosmopolis

Rewind , 2019

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Víš, kdo se dívá?. Přihlašte se a napište ho.

Mili01
19.06.2024 4 z 5

Nemám rada, když kapitola začne novou postavou, což tady se stalo hned u prvních pěti kapitol. Co však autorka zvládla na výbornou, že na každou vaši “otázku jste dostali odpověď. Vyloženě nesnáším, když je víc otázek než odpovědí, protože autor na ně “zapomněl odpovědět. Každá postava se promítla do finálového příběhu a všechno se spojilo. Z finálového rozuzlení mi malém praskla hlava, opravdu skvělý!

le21nka
20.04.2024 4 z 5

Možná díky tomu, že jsem knihu přečetla na "jeden zátah" mi nedělalo problém přeskakování času. Námět dobrý, dobře se četlo. A díky prostředí Irska dávám hvězdu navíc.

marekB78
27.07.2022 4 z 5

Celkem mě to bavilo, i když občas se člověk zamotal v těch přechodech do minulosti a pak zase současnost. A neškodilo by tomu i trochu více zápletky :) Ale jinak kniha se četla dobře :)

Knižní novinky (17. týden)

18.04.2020

Knižní novinky (14. týden)

29.03.2020

Kniha Víš, kdo se dívá? v seznamech

v Právě čtených1x

Autorovy knížky

2020  64%Víš, kdo se dívá?