Viťa Malejev v škole i doma přehled

Viťa Malejev v škole i doma
https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/382522/bmid_vita-malejev-v-skole-i-doma-qe8-382522.JPG 4 14 14

Rozprávanie o jednom chlapcovi, ktorý sa volá Viťa. Spisovateľ napísal knihu tak, ako keby rozprával Viťa sám o sebe, o škole, o úlohách a kamarátoch. Viťa je štvrták v ruskej škole.

Literatura světová Pro děti a mládež
Vydáno: , Mladé letá

Витя Малеев в школе и дома (Viťa Malejev v škole i doma), 1952

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Viťa Malejev v škole i doma. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (6)

RADOST
21.08.2021 3 z 5

Tuto knihu jsme měli doma, s bráchou jsme ji měli jako povinnou četbu. Nebyla sice tak dobrá jako Neználek, ale tehdy nijak neurazila náš čtenářský vkus. Klučičí příběh mě zaujal, bylo to výchovné a já tenkrát byla vzorná školačka.

hrdlickova_61
30.03.2019

Knížku mi darovala naše paní sousedka, když mi bylo asi tak deset let. Měla jsem od téhož autora moc ráda příběhy o Neználkovi, a tak jsem zajásala a přečetla si s chutí i o Víťovi, Kosťovi a jejich kamarádech. Moc se mi líbilo hlavně to, že se tu vypráví o všedních starostech, jaké může zažít každý. Realistické obrázky ten dojem ještě posílily, a protože jsem vždycky měla sklon číst oblíbené knížky několikrát, vracela jsem se ráda i k téhle.

Metapt
22.11.2017 4 z 5

Přivedla mě jako třeťáka k zájmu o matematiku. Tak to asi napsal pan Nosov dobře.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Viťa Malejev v škole i doma v seznamech