Vrah je v každém z nás 2 přehled

Vrah je v každém z nás 2
https://www.databazeknih.cz/img/books/54_/540124/bmid_vrah-je-v-kazdem-z-nas-2.jpg 5 125 125

Vrah je v každém z nás série

< 2. díl

Elitní detektiv z pražské mordparty Jan Štoček opět zapátral v paměti a vytáhl na světlo světa další zásadní případy své kriminalistické kariéry. Spolu s Lucií Bechynkovou, zakladatelkou oceňovaného podcastu Opravdové zločiny, vás zavede přímo na místo činu. Jak probíhalo vyšetřování mediálně známých případů a co šokuje i otrlého kriminalistu? To a mnoho dalšího zjistíte ve strhujícím vyprávění o všech podobách policejní práce.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Vrah je v každém z nás 2. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (31)

zsykorova
24.09.2024 3 z 5

Případy ni nepřišly tak zajímavé jako v prvním díle, ale jinak to bylo pozoruhodné čtení. Pan Štoček je opravdu legenda.

edith79
20.09.2024 4 z 5

Ke druhému dílu bych mohla úplně klidně zkopírovat svůj komentář dílu prvního. Opět několik případů na které už jsem narazila a proto se žádné překvapení nekonalo. Ale i tak mě to bavilo, protože je to prostě druh literatury, který mě vždy zajímal a bude zajímat dál.

L.Helena
10.09.2024 4 z 5

Audiokniha
Před nedávnem jsem si vyposlechla první díl, tak jsem logicky musela i tento druhý. Hodně zajímavé, poutavé, poučné.
Překvapila mě ta promlčecí lhůta u vraždy, klidně bych byla pro neomezenou dobu.

Desetkrát a dost, Příchuť zla a další knižní novinky (42. týden)

15.10.2023

Kniha Vrah je v každém z nás 2 v seznamech