Vražedná nevinnost přehled

Vražedná nevinnost
https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/361811/mid_vrazedna-nevinnost-liG-361811.png 4 133 133

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Vražedná nevinnost. Přihlašte se a napište ho.

petraj30
07.06.2024 4 z 5

Byl to pěkný a zajímavý příběh, trochu drsnější než obvykle. Klidně bych se obešla bez určitých pasáží, které stejně slouží jen k nafouknutí děje. Na druhou stranu bych tam ráda přidala návštěvu s matkou hlavní hrdinky a taky jejího bývalého přítele. Osobní návštěva by byla větší vzrůšo než povídání po telefonu.
Cara byla z počátku taková uťáplá, ale postupem děje se začala měnit k lepšímu. A Tucker...byl prostě Tucker.
Pozor možný spoiler:
Do očí bijící bylo, že Dwayn se rozpovídal až těsně na konci před další skorovraždou, jak a co ho strašně trápí.
Ale jinak se mi to líbilo.

Luciska13
27.07.2020 4 z 5

Pěkný příběh, ale od autorky jsem četla už i lepší. Kniha je hezky psaná z více úhlů pohledu a nechybí ani romantika (i když mám pocit, že ve většině knih Nory Roberts muž ženu do vztahu natlačí a ačkoliv není na vážné vztahy, tato žena je nyní ta pravá :D ), ani napětí, tentokrát trochu drsnější. Myslím ale, že jsem si vypěstovala averzi k větě "odlomil cigaretu a zapálil si" :D

markéta88
16.06.2019 5 z 5

Wau!!!
Fakt to bylo bozi poctenicko!!
Na zacatku jsem si rikala:"tvl, co sis to vybrala za sr....", ale pak jsem se nemohla odtrhnout...
Cca za prostredkem knihy, kdyz jsem dosla k zaveru, ze je jasne, kdo je vrah a ze ti dva skonci spolu. To zacalo byt napinave jako guma od spodaru!!! ??Pak jak se to zacalo zamotavalo, az jsem byla fakt v naprostym uzasu a soku, kdo byl vrah!!!doporucuji!! Paradne se to cte a je to ma prvni detektivni romantika, ktera se do me zakousla a nepustila!!????

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Vražedná nevinnost v seznamech

v Právě čtených2x